Annem ve halamla grup sex yaptık

İçimizdeki şişeleri çıkarttıktan ardından sergi gibi yatıp uyumuşuz.Uyandığımızda zor toparlandık biraz henüz sallansak Nil’e yakalanacakmışız.Giyinip salona geçtik ben annemle tv seyrederken halamla kardeşim mutfağageçtiler, 10 dakika ardından Nil geldi.
Odasında soyunup günlük şeyler giydiyanımıza geldi okuldan derslerden dostlarından sohbete başladık.
Yemektensonra Nil odasında ders çalışırken hafta sonu köydeki çiftliğe gidelim birazdinlenir temiz hava alırız dedim, annemle halam kabul ettiler.
Ben annem veBelma üçümüz gideriz sen bizden ardından Nil’i alır gelirsin, Belmanın onugetireceğinden haberi olmasın hem de istersen Pelin’i de al gel.
Halan yineaklından ne hınzırlıklar geçiyor söyle bakalım diye konuştu.
Bak halacağım biz yarınsabahtan gideriz sen akşamüzeri 5 gibi çiftlikte olacak gibi getir kızlarıdolanıp bizi ararsınız gerçekleşir mu dedim.
Sabah eskiden annemi ve Belmayı alıp yola çıktım, Nil dersinin olduğunusöyleyip gelmedi, halamda işim var diye haneden çıktı.
Sohbet ederek çiftliğevardık, dinlendik çay içtik ve gezmeğe çıktık dere kenarında dinlendik ve saat3,5 gibi çiftliğe geri döndük, ağırların oradan geçerken hayvanlara bir bakalımdedim.
İçeri girdiğimizde eskiden ayarladığım gibi kimsenin olmadığını,hayvanların yemlenmiş sularının verilmiş olduğunu gördüm.
1 beygir, 2 eşek, 2 inek,4 koyun tavuk ve hindiler vardı.
Kızlar ne dersiniz biraz yaramazlık yapalım mı?
-Nasıl başka bir deyişle ne yaramazlığı dediler.
_Ne yaramazlığı olacak hadi beygiri ve eşekleri okşayıp yaraklarını kaldıralım.Bakın bakalım alemde ne yaraklar varmış dedim.
Kahkahalarla güldüler fakat lafımıikiletmediler biri atın biri eşeğin yanına gidip derhal aletleri okşamayabaşladılar.
Ve yanıt almakta gecikmediler, hem eşeğin hem atın yarakları uzamayave sertleşmeye başlamıştı.
Atın kı 50 cm yaklaşırken eşeğinki 35 cm kadar olduikisi de bileğim kalınlığındaydı.
-Anne ya hadi eşeğinkini içerisine alsana.
-Delirdin mi sen ya
-Hadi yan gerçekleşir, Belma gel buraya, Annemi şu sandığa yatıralım ben eşeği orayaçekip tutacağım, eşek nasılsa eğilemez bu nedenden dolayı ileri geri yapsa da en çok5-10 cm i girer kalınlığı nasılsa sana bi şey yapmaz dedim.
Belma’nın dakahkahalarıyla annemi sandığın üstüne yatırdık, ben eşeği getirip üzerinetuttum, Belma eşeğin yarağını yutup annemin eteği üstünden bacaklarına sürtmeyebaşladı.
Bir süre ardından annem eteklerini sıyırdı, Belma kalçalarını kaldıranannemin külotunu sıyırıp çıkartı, ben eşeği direğe bağladım ve eğilip yarağınkafasını annemin amının dudakları arasına dayayıp sürtmeye fırça atmayabaşladım.
Belma sende çıkart külotunu gel eşeğe amını koklat ki hayvan iyicesertleşsin dedim.
Belma derhal eteklerini toplayıp külotunu çıkarttı vebacaklarını bölüp eşeğe koklatmaya başladı.
Annem amının dudaklarını iki yanaayırınca 10-15 cmlik bölümünü içerisine sokup çıkartmaya başladım, şayet biraz dahaistersen kendisini yukarıya doğru kaldır deyince sen elini çek bırak ben ke!ndim ayarlayayım diye konuştu.
Ben geri çekilip izlemeye başladım.
Bu arada ağırınkapısı açılmış ve halamla kızlar içeri girmişlerdi, kızlar şaşkınlıkla nediyeceklerini şaşırırlarken halam susmalarını işaret edip onları kıyıya çekti vebizi seyretmeleri içersinde onları oturttu.
Annem her seferinde biraz henüz biraz dahaderken nerdeyse eşeğinkinin tamamını içerisine alıp çığlıklar atmaya başladı.
-Belma bak bak tamamını alıyorum içime mükemmel hiç bu tür sikilmemiştim.
Bak nekadar sert ve kalın bu diye bağırdı.
O sırada eşeğe amını yalatmakta olan Belma,
-Anne ya kudurtma beni bende mi yatayım başka bir deyişle altına deyince başka sandığı veeşeği işaret ettim.
Annemin sandığı gibi bi sandığı hazırlayıp ikinci eşeğinaltına ayarladım, eteğini esasen çıkartan Belma derhal yatıp bacaklarını böldü,ben basitlik olsun diye gidip biraz yaladım, ve dudaklarını bölüp eşeğinyarağının başını sokup gerisini kendisine bıraktım.
Oda annem gibi ağır ağırkendini kaldıra kaldıra yarağın tamamını içerisine aldı yırtılıyorum kız anne sennasıl aldın o kadar ferah diye sordu.
Annem kendisini yelpaze gibi eşeğiniçindeyken salladığından yanıt dahi veremedi.
Bende gidip atın açıkta kalan yarağını okşadım ve iyice sertleştirdikten sonrahalamın yanına gittim, kızlar beni görünce ne yapacaklarını şaşırdılar, susunişareti yapıp halamı elinden tuttum ve atın yanına götürdüm.
Hadi yala onudedim.
Bu arada pelin oldukça elini külotunun içerisine sokmuş kendisini okşamayabaşlamıştı dahi.
Nil bu gördükleri karşısında şaşkın sersemlemiş oturuyor neyapacağını bilemiyordu, annesi bi eşeğin altında, anneannesi bir farklı eşeğinaltında, dayısının halası atın yarağını okşuyor, yalıyor, kuzeni yanısıra amınıokşuyor.
Hiç ses çıkartmadan tam onun karşısında bağlı duran ineğin arkasınageçip yarağımı çıkarttım ve ineği sikmeye başlayınca Nilde ipler koptu vebağırarak ağırdan kaçtı.

Bir Cevap Yazın